Yurtiçi Kargo Menderes

4.1
(209)

Yurtiçi Kargo Menderes adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kasımpaşa, 232. Sk. No: 7 D:B, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 782 31 50

Yurtiçi Kargo Menderes Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo Menderes

Yurtiçi Kargo Menderes İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kasımpaşa, 232. Sk. No: 7 D:B, Menderes – İzmir olan Yurtiçi Kargo Menderes, işletmesine (0232) 782 31 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo Menderes ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo Menderes yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Menderes hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo Menderes ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo Menderes ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo Menderes için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo Menderes bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo Menderes sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 209

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yurtiçi Kargo Menderes Yorumları

  1. Firmamızın anlaşması üzerine 6.8 desi boyutunda gönderilerimiz oluyor. Geçen hafta fiyatta artış olduğu gözlemledim, zam geldiğini söylediler. Daha sonrasında yeni gönderilerimizi anlaşma yaptığımız fiyattan gönderim yapıldığını gördüm ve soruşturduğumda arkadaşlar doğru ölçü almadığını tespit ettik. Ayrıca firmamıza ait gönderim kutularının üzerinde 7 Desi yazmaktadır. Dikkatsiz ve ilgisiz personelin uyarılmasını rica ediyorum. Gönderilerimizin zamanlamasında hiç sorun yaşamadık bunun içinde ayrıca teşekkür ederim.

  2. Diğer kargo şirketlerini düşününce ve görünce, düzenli çalışma ve müşteri odaklı olduklarını bir daha gördüm.
    Diğer kargo firmalarında telefona cevap veren bir allahın kulu yok. Yarım saat aradığımı biliyorum. Yüzlerine de söyledim.
    Yurt içi kargo Menderes şubesi düzgün ve itinalı çalışıyor.

  3. Kesinlikle 5 yıldızı hak ediyorlar. Hepsinin tek tek emeğine sağlık.

  4. Menderesteki kargo şubelerinin en iyisi. Personeli işini iyi yapıyor. Diğerlerine göre teslimat daha güvenli ve hızlı.

Comments are closed.