Gümüldür Aquapark Su Parkı Havuz

5
(14)

Gümüldür su parkı ve aquapark olarak hizmet veren kuruluşları listemizde bulabilirsiniz. En iyi Gümüldür havuz ve su parkları listemizde yer alan günlük giriş sağlayan özel havuzlar ve Gümüldür’ de yer alan otel havuzlarından faydalanabilirsiniz.

İzmir Gümüldür aqupark olanaklarından faydalanmak için bir gün önceden rezervasyon yapmanızı ve havuz giriş biletini internetten almanızı tavsiye ederiz. Biletinizi aldıktan sonra kolayca aquapark merkezini arayarak Gümüldür aquapark servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gümüldür Aquapark Ücretleri 2022

Gümüldür su parkı fiyatları her yıl güncellenmekte olup, güncel fiyatlar için sitemizi takip edebilirsiniz. Gümüldür aquapark giriş ücretleri 2022 yılı için, yetişkinler 105 TL, çocuklar için ise 75 TL dir. 0-7 yaş arası ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • Giriş ücreti
  • Sabah ikramı
  • Açık büfe öğle yemeği
  • Öğleden sonra snack ikramı
  • Gün boyu alkolsüz soğuk ve sıcak içecekler
  • Şezlong ve şemsiye hizmetleridir.

Gümüldür Su Parkı Servis Saatleri 2022

Gümüldür aquapark servis saatleri haziran ve eylül arasında kesintisiz hizmet vermekte olup, Bornova, Buca, Üçyol, Balçova, Çiğli, Hatay, Konak ve Gaziemir ilçelerinden ücretli ve ücretsiz servis sunmaktadır. Gümüldür havuz ve su parkı için rezervasyonsuz gidebileceğiniz gibi bir gün önceden rezervasyon yapmanızın faydalı olacağını belirtmek isteriz.

gümüldür aquapark su parkı havuz

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bir yanıt yazın