Özdere Yol Tarifi

4.9
(8)

Özdere’ ye nasıl gidilir diye soruyorsanız sayfamızda yer alan Özdere yol tarifi bilgileri sayesinde dilediğiniz yerden Özdere’ ye ulaşım sorununu çözebilirsiniz. Özdere’ ye ulaşmak için aşağıda kullanıma sunduğumuz Özdere haritası sayesinde bulunduğunuz yerden Özdere’ ye yol tarifi alabilirsiniz. Harita da yer alan bulunduğunuz yer bilgisine konumunuzu yada istediğiniz bir adresi girerek, buradan Özdere’ ye ulaşım için telefonunuzdan navigasyon veya harita uygulamalarını kullanabilirsiniz.  Bu sayede istediğiniz yerden Özdere kaç saat ve kaç km olduğunu öğrenebilir ve navigasyon takibi ile Özdere’ ye ulaşabilirsiniz. Tabii, harita ile verdiğimiz bu bilgi özel araç kullanımı için geçerlidir. Özdere ’ye toplu taşıma ile ulaşmak için gerekli bilgiler ayrıca aşağıda yer almaktadır. İzmir Özdere arası kaç km diye sorarsanız, Özdere, İzmir merkeze yaklaşık olarak 65 km uzaklıkta olup bilinen bir hat ile kolayca ulaşılabilir. İzmir havalimanına ise 50 km uzaklıktadır. İzmir’den Özdere’ ye özel araç ile ulaşmak için sırasıyla Karabağlar – Gaziemir – Menderes istikametleri takip edilerek kolayca ulaşılabilir. Aynı şekilde havalimanından da Menderes istikametine girilerek yaklaşık 40 dk. içinde Özdere’ ye ulaşılabilir. Diğer tüm bölgelerden Özdere ’ye yol güzergahı almak için aşağıda yer alan haritamızı kullanabilirsiniz.

İzmir’ den Özdere’ ye

İzmir Özdere arası mesafe İzmir’ in farklı bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. İzmir Otogar Özdere arası 75 km dir. Otogar’ dan Bornova Gaziemir otoyolu ile havalimanına, oradan da Menderes yolu üzerinden Özdere’ ye ulaşılabilir. İzmir Özdere arası yol seçenekleri arasında Seferihisar üzerinden de ulaşım mümkündür. Eğer İzmir merkeze yakın bir bölgeden Özdere’ ye gidecekseniz İzmir Çeşme otobanı üzerinden gidip, Seferihisar çıkışından çıkarak, Seferihisar üzerinden de Özdere’ ye ulaşılabilir.

Özdere Toplu Taşıma Ulaşımı

Özdere’ ye toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz, İzmir Otogardan kalkan minibüslere binebilirsiniz. Bu minibüsler ayrıca Gaziemir ve Havalimanı yolundan da geçtiği için buralardan da binilebilir. Gaziemir Akçay caddesini kullanan minibüsler Gaziemir Migros önündeki duraktan da yolcu almaktadırlar. Ayrıca Üçkuyular’ dan Seferihisar otobüsü ile de ulaşmak mümkündür. İzmir Özdere arası çalışan 775 numaralı Özdere Cumaovası aktarmalı belediye otobüsü ile de toplu taşıma ile Özdere’ ye ulaşılabilir.

Kuşadası Özdere arası kaç km olduğunu merak ediyorsanız, Kuşadası otogar Özdere arası 40 km olup ortalama 45 dk sürmektedir. Kuşadası otogardan kalkan minibüsler ile Özdere’ ye ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Özdere arası kaç km ise 105 km olup ortalama 100 dk sürmektedir. Ödemiş Özdere ulaşım için Ödemiş otogardan ilgili istikamet yönündeki toplu taşıma ve minibüsler kullanılabilir.

özdere yol tarifi

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özdere Yol Tarifi Yorumları

  1. Özdere yol tarifi bilgisi içeren sayfa çok faydalı olmuş. Harita bulunduğumuz yeri otomatik tanıyor ve Özdereye en kısa rota üzerinden ulaşım sağlıyor. Yaz tatili sırasında çok işe yarayacağı kesin. Teşekkür ederiz.

  2. Özdere ulaşım için hazırlanan bu sayfa çok faydalı olmuş. Adana’ dan Özdere’ ye hiç zorluk çekmeden sorunsuz bir şekilde ulaştık. Bizi büyük bir dertten kurtardınız. Çok teşekkür ederiz.

  3. Biz Kemalpaşa’ da oturuyoruz ve bu temmuz ayı için Özderede tatil rezervasyonu yaptık. Kemalpaşa’ dan Özdereye özel araç ile en kısa ve kolay yoldan nasıl ulaşabiliriz acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

  4. Yol tarifi ile Özdere’ ye kolayca ulaştık. Harita ve navigasyon olarak sunulması çok iyi olmuş. En kısa yoldan arabamız ile Özdere’ ye ulaştık. Tatilimiz sizin sayenizde sorunsuz geçti. Teşekkür ederiz.

  5. Manisa Özdere yol tarifi en kolay nasıl alınır acaba? Özel araç ile Manisa’dan Özdere ye ulaşım için en kısa hangi yolu izlemeliyiz? İzmir içine girmeden hızlı bir şekilde özdereye ulaşmak mümkün mü?

Bir yanıt yazın