Özdere Restaurant

5
(1)

Özdere restaurant bilgileri adresi telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Özdere’ nin en iyi restoranları arasında, et, balık, fast food, döner, pide, kebap gibi içerikler sunan tüm restoranların bilgilerine aşağıda sunduğumuz listeden ulaşabilir, sipariş verebilir ve hakkında yapılan yorumları okuyup yorum yazabilirsiniz.

Özdere Restoranları

Özdere Pide – Kebap – Döner

özdere restoran

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özdere Restaurant Yorumları

  1. manzara ve konum çok iyi fakat servis çok yavaş personel iyi niyetle çalışıyor ancak müşteri fazla olunca yetersiz kalıyor. özel bir lezzet yok , bölgede fazla alternatif olmadığı için yoklukta iyi gidiyor

  2. Mezelerin lezzeti fena değil balıkları iyi pişiriyorlar jumbo karides, barbun ve dil balıkları seçtik tarttırdık. pişirilip gelen dil balıkları bizim seçtiklerimiz değildi en büyüklerini tarttırmamıza rağmen ufak balıklar geldi garsona söyledik kabul etmedi. ama çok ayıp ettiler günahları boynuna hepimiz bunu fark ettik. yoksa emin olmadan böyle bir şey yazmazdım.

  3. Öğleden sonra 15:00 gibi gittik. Bizden başka müşteri yoktu. ancak 35 dk surdu siparişimizin gelmesi. Çipura ve mezgit yedik. Çiftlik baliği olmadığını söylediler ancak deniz baliği lezzeti alamadık. Kısaca lezzet ortalama diyebilirim. Fiyatları balığa göre değişiyor. Seçtiğiniz baliği tartıyorlar. Mezgit kilosu 60TL, çipura 120 TL , Levrek 130TL , mercan 100TL. Mekan çok güzeldi. Hem oturma alanı geniş hem de denize sıfır kumsalda. Daha iyi bir mekan hayal edemem herhâlde deniz kıyısında.

Bir yanıt yazın