Can Balık Restaurant

4.6
(5)

Özdere Can Balık Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Özdere Cumhuriyet Mah. Sevgi Parkı İçi Yolu Özdere – İzmir

Telefon : +902327975854

Can Balık Restaurant Yol Tarifi

can balık

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Can Balık Restaurant Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Restorana girişte balıklarımızı seçtik daha sonrasında masamıza oturduk. Meze ve içecek siparişi almaları için garsonları yarım saat bekledik. Daha sonrasında verdiğimiz meze ve içecek siparişlerinin gelmesini yarım saat bekledik. Etti mi size 1 saat. Tam 1 saat boş masada oturduk insan bir su verir de, bari su içeriz oda yok. Balıklar mezeler den yarım saat sonra geldi. Bence hizmet kalitesi hiç yok. Garsonlar hangi masaya hizmet vereceğini şaşırmış durumda işletme sahibi garson sayısını artırıp bu problemi kesinlikle çözmesi lazım. Ayrıca arkadaşlar gerçekten çok pahalı bir restoran. Eski kalitesi kalmamış. Mezeler çok vasattı.

  2. Çok güzel bir balık restoranı. İlgili personel ve güzel servis. Balıkları da gayet iyi. Rezervasyon yapmanızı tavsiye ederim.

  3. Yemekler özellikle ahtapot çok güzeldi , fakat mezeler iyi değildi. Koca işletmede 2 tane mama sandalyesi vardı, biri kırılmış, böyle bir saçma durum yaşadık maalesef.

  4. Alternatifsiz olduğu için hep kalabalık ve hep servis rezalet. Yemekler idare eder ama sinir krizi geçirtir adama. Bu kadar pintilik olmaz 2 garson koysalar fazladan silkinti kalmaz.

  5. Denize doğru ellerinizi havaya kaldırıp “ Balık lütfen tabağıma gel” diye bağırırsanız buradaki servisten daha hızlı geleceğine emin olabilirsiniz. Ha bi de denizden çıktığı gibi derken tazelik değil “çiğ”lik anlayışı var.

    Tabi samimiyet seven ve mahmut tuncer dinleyen biriyseniz “ abiğğ şimdi çıkıyoo yemek loo” cümleleri sizi mutlu edebilir.

  6. Özdere çıkışında balıkçı barınağının hemen yanında, güzel bir koyda, güneşin batışını rakı ve balık eşliğinde seyredebileceğiniz bir balık restoranı. Mezeleri, balık ızgarası, karides güveci ve kalamarı oldukça başarılı.

Comments are closed.