Özdere Aquapark Su Parkı

4.7
(55)

Özdere aquapark ve havuz konusunda tatilcilere sunduğu olanaklar ile bilinmektedir. İzmir’ e olan yakınlığı ile dikkat çeken Özdere aquapark seçenekleri arasından günlük aquapark ve havuz olanaklarından yararlanabileceğiniz gibi otellere ait olan havuz ve aqua oyun alanlarından faydalanabilirsiniz. Özdere merkeze bulunan en büyük su parklarından biri olan Özdere su parkı sizlere sabah 9 ile akşam 6 arasında kesintisiz hizmet sunmaktadır. Özellikle su parkında eğlenmek isteyen kişilerin tercih ettiği Özdere su parkı ile onlarca su kaydırağı ve birçok aktiviteden yararlanabilirsiniz. Gün boyu sunulan açık büfe yemek ve içecek ikramları ile yeme içme düşünmeden doyasıya eğlenebilirsiniz.

Özdere Su Parkı Fiyatları

Özdere su parkı fiyatları her yıl güncellenmekte olup, güncel fiyatlar için sitemizi takip edebilirsiniz. Özdere aquapark giriş ücretleri 2021 yılı için, yetişkinler 105 TL, çocuklar için ise 75 TL dir. 0-7 yaş arası ücretsiz olarak faydalanmaktadır.

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • Giriş ücreti
  • Sabah ikramı
  • Açık büfe öğle yemeği
  • Öğleden sonra snack ikramı
  • Gün boyu alkolsüz soğuk ve sıcak içecekler
  • Şezlong ve şemsiye hizmetleridir.

Özdere Aqupark Servis Saatleri

Özdere su parkı servisleri her gün İzmir’ in belli bölgelerinden ücretli olarak hizmet vermektedir. Bornova, Karşıyaka, Balçova, Üçyol, Buca ve Gaziemir gibi tüm ile ve semtlerden servis hizmeti bulunmaktadır. Özdere aquapark servisinden yararlanmak için bir gün önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

özdere aquapark su parkı havuz

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.