Özdere Veteriner

4.9
(7)

Özdere veteriner telefon numarası, adres, telefon, yorumlar ve yol tarifi yer almaktadır.

Özdere veteriner klinikleri tüm evcil hayvan aşı, tedavi ve ameliyat gibi hizmetleri sunmaktadır. En çok talep gören ve en sık yapılan işlemler arasında kedi ve köpek için iç ve dış parazit aşısı ve karma aşıdır. Ayrıca evcil hayvan tedavileri, yaralı yada sakatlanmış hayvanların ameliyatları gibi hizmetlerde sunulmaktadır. Özdere veterinerleri iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Özdere Veterinerler

maya

Maya Veteriner Kliniği

Özdere Maya Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Çukuraltı Mah. Atatürk Bulvarı No:17 Özdere…

İncele
atlas

Atlas Veteriner Kliniği

Özdere Atlas Veteriner Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Adres : Orta Mah. 1066. Sk. No:2 Menderes…

İncele
özdere veteriner

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özdere Veteriner Yorumları

  1. Veteriner Hekimin ilgisini çok beğendik. Kendisi sokak hayvanlarından hasta veya sakat olanlarına sürekli bakıyor. Köpeğimizi orada tıraş ettirdik. Hemen yanında mama satın alabileceğiniz yer de var.

  2. Son derece nazik bir hekim. Sokak kedimizi tedavi ettirmeye götürmüştük. Çok iyi ilgilendi. Hastalığı ile alakalı çok açıklayıcı bilgiler verdi. Tedavisi için bizi bilgilendirdi. Daha ne olsun? Ücret konusunda da olması gerekeni istiyor. Ucuz olursa yada pahalı olursa şüphelenirdim. Hakkını almalı.

  3. Sokak kedisini kısırlaştırmaya götürdüm uygun fiyata yapması harika bir şey. Hayvanlar mağdur olurken yardımcı oluyorlar. Yalnız bizi ilk karşılayan biraz kaba ilgisiz ama kedimizi bize veren kişiye teşekkür ederim. çok nazik ve kibardı.

Bir yanıt yazın