Özdere Kültür Çarşısı

4.7
(18)

Özdere Kültür Çarşısı, Menderes Belediyesi tarafından kurulan ve yaklaşık 40 tane standı bulunan bir gece pazarıdır. Özdere gece pazarı olarak da bilinen kültür çarşısında bulunan ürünler arasında,

 • El Sanatları
 • Takı ve Bijuteri
 • Kitap
 • Hediyelik eşya
 • Yöresel ürünler
 • Giyim ve tekstil ürünleri yer almaktadır.

Kültür pazarı sadece yaz sezonunda açık olup haftanın her günü 17:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Özdere Kültür Çarşısı Yol Tarifi

özdere kültür çarşısı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özdere Kültür Çarşısı Yorumları

 1. Gece oluşu gündüzün yakıcı sıcağından kurtulup gezmek için ideal. Aşağı yukarı her şey var. Önceleri malzemeler daha kaliteliydi sanki.

 2. Gece gezinmek için güzel bir çarsıdır. Küçük çaplı dükkanlar bulunmaktadır. Yerel ve yabancı turiste hizmet edebilir. İçinde kitapçı , takıcı , kıyafet satan küçük işletmeler bulunmaktadır. Akşamları hoşça vakit geçirmek için tercih edilesi bir mekandır.

 3. Bijuteri ve kitap ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Akşamları kuruluyor sezon zamanında. Hediyelik eşyalarda mevcut.

 4. İyi niyetle inşa edilmiş olmasına rağmen, boş dükkanları ve kısıtlı yöresel ürünleriyle biraz daha profesyonel bir yaklaşımla işletilmeye ihtiyaç duyuyor burası..

 5. Oldukça küçük bir alışveriş yeri. Elbette ki sezonluk. Sorumlu ve duyarlı bir Belediye olursa çok daha iyi olabilir ve ihtiyaçları karşılayabilir.

 6. Çarşı olarak temiz ve güzel, esnaflar da güzel insanlar hayırlı işler kolay gelsin.

 7. Biraz el işi yapılmış takılar, biraz kitapçılar biraz oyuncak, biraz ıvır zıvır. Yazlıkçılar için, tatilciler için gezilebilir bir çarşı. Ufak ufak sergilerden oluşuyor.

 8. El işi göz nuru emekler….Takı, çanta, yüzük, kolye, indirimde kitaplar, hediyelik eşyalar… Her şey var. TATOO yapıyorlar. Daha çok yerli turiste yönelik 1-2 saat geçirebileceğiniz bir yer. Ben keyif aldım alışveriş de yaptım.

 9. Özdere de akşam evde sıkılınca dolaşmak için güzel bir yer olmuş biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu.

Comments are closed.