Gümüldür Halk Plajı

4.2
(11)

Gümüldür Halk Plajı yol tarifi, adres ve yorumları yer almaktadır. Gümüldür Halk plajında şemsiye ve şezlong gibi ürünler ücretli mi? Kafe bar gibi yerler bulunuyor mu sorularınızın yanıtı burada.

Gümüldür Halk plajına giriş ve kullanım ücretsizdir. Ücretli olarak şezlong ve şemsiye kiralamak mümkündür. Yürüme mesafesinde bakkal ve market bulunur ve ayrıca plajda kafeler mevcuttur.

Gümüldür Halk Plajı Yol Tarifi

gümüldür halk plajı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gümüldür Halk Plajı Yorumları

  1. Gümüldür halk plajı ulaşımı kolay arabanızı park edebileceğiniz yol kenarı ağaç altı mevcut. Suyu çok çok güzel kendi şemsiyenizi getirmenizde fayda var kiralayabileceğiniz şezlong ve şemsiye de var giriş için ücret yok… Duş WC var ücretli ama ne kadar henüz bilmiyorum. Aslında halk plajında duş WC olmalıydı bir yıldızı bundan kırdım…Marketler var tavsiye ederim kesinlikle.

  2. Plajı kum denizi temiz nadir ege plajlarından. Aracınızı plaja sıfır park edebilirsiniz. Plajda bulunan işletmeler ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Öğleden sonraları kalabalıklaşsa da geniş plajı ile güzel vakit geçirebilir denize ve kuma doyabilirsiniz.

  3. Deniz çok güzel, su sığ ve temiz. Plajı kum, taşlık olan kısımları da var. Genel olarak iyi. Belediyenin yaptığı temizlik yetersiz. İnsanlar kumsalı çok pis bırakıyor. Kumda mangal yakıp kömürü kuma atan bile var. Sabahları Suda yüzen balıkları görebilirsiniz. Cankurtaran hizmeti yok. Su sporları yapılmıyor herhalde, göremedim.

  4. Tam manasıyla gerçek bir halk plajı hatta en önemli artılarından biri olarak çok kalabalık olmamasını ekleyebilirim. Tesis anlamında genel itibariyle yetersiz(hijyen konusunda eksikleri çok), fiyatlar ise bununla doğru orantılı olarak gayet makul. Denizi için ayrı bir parantez açmam gerek. Çok temiz, serinletici ve dalga yok denecek kadar düşük seviyede. Ani derinleşmelerde yok yaklaşık 60-70 metre boyunca ilerleseniz bile su boyunuzu geçmiyor. Mutlaka gelinip, bu güzel sularda serinlemeli…

  5. Plaj güzel tavsiye ederim. Denizi tertemiz, dibi tamamen kum ve hemen derinleşmiyor. Çocuklar için harika oluyor. Suyu da çok soğuk değil. Eylül ayı bu tarihler de bomboş ve sakin.

  6. Kötü bir yer değil. Gelir düzeyi asgari ücretliler genelde takılıyor. 10 yıldır gelir bir ev kiralarız. yiyecek içecek için malzeme kendimiz tedarik eder ve çok ekonomik olarak tatil yaparız. Kumsalı 10 üzerinden 8 ama denizi 10 üzerinden 6 çünkü saat 15 den sonra dalga var. Yüzme bilmiyor iseniz küçük çocuklar var ise ona göre değerlendirin

  7. Denizi temiz ve güzel bayağı bir yürüyorsunuz boyu aşmıyor kum çok güzel taşlık değil deniz. Sahili halkımız sağ olsun kirletiyor tabii. Hafta içi sakin. Hafta sonu kalabalıklaşıyor haliyle.

  8. Hafta içi giderseniz temiz su sakin bir ortam görürsünüz, hafta sonu ise hiç tavsiye etmem. Ufak tefek marketlerden ihtiyacınız olan şeyleri normal fiyatına alabiliyorsunuz. Şezlong ve şemsiyeler kimliği belirsiz kişiler tarafından kiralaya veriliyor, şemsiye 10 şezlong 15 tl. Duş ve giyinme kabini yok sayılır, şemsiyeciler gibi kendine böyle bir meslek alanı çıkarmış kişilerin duşlarını 1-2tl’ye kullanabilirsiniz.

Comments are closed.