Mng Kargo Menderes

2.3
(276)

Mng Kargo Menderes adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kemalpaşa, 108/1. Sk. No:1/A, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 782 21 53

Mng Kargo Menderes Yol Tarifi

Mng Kargo - Menderes

Mng Kargo Menderes İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kemalpaşa, 108/1. Sk. No:1/A, Menderes – İzmir olan Mng Kargo Menderes, işletmesine (0232) 782 21 53 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mng Kargo Menderes ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mng Kargo Menderes yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mng Kargo Menderes hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mng Kargo Menderes ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mng Kargo Menderes ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mng Kargo Menderes için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mng Kargo Menderes bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mng Kargo Menderes sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 276

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mng Kargo Menderes Yorumları

  1. Kargom teslim edildi yazıyor siteye baktığımda fakat ne kargo var elimde ne iletildigine dair bir SMS mesajı nerde kimde belli bile değil kargom gercekten cok yazık

  2. Kargomuz gelmiş ne mesaj attılar ne de eve geldiler. Ne de eve not bıraktılar. Son gün kargonuz geri dönecektir diye mesaj attılar. Arıyoruz şubeyi, telefonu da açmıyorlar. O telefonlar zaten süs orda. Gidip almakta sıkıntı yok. Neden haber vermiyorlar sıkıntı orada. Kargo gelmiş, günlerce beklemiş, gideceği zaman mesaj atıyorlar! Eve de not bıraktıkları yok. Çünkü eve gelmediler!

  3. Telefonla şubeden bilgi almak fermana mahsus. Açmıyorlar. Adrese teslim diye ücret alıp şubeden alın diye tel açıyorlar. Yine adrese teslim olan 15 kg dan fazla olan kargoyu getirmek zorunda değillermiş.

  4. Ana caddenin arkasında kalmakta. Geç saate gitmeme rahmen ürünümü aldılar. Çalışanlar anlayışlı, tekrardan teşekkür ederim.

Comments are closed.