Menderes Taksi

4.1
(39)

Menderes Taksi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kasımpaşa, Atatürk Cd. No:1, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 782 28 00

Menderes Taksi Yol Tarifi

Menderes Taksi

Menderes Taksi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kasımpaşa, Atatürk Cd. No:1, Menderes – İzmir olan Menderes Taksi, işletmesine (0232) 782 28 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Menderes Taksi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Menderes Taksi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Menderes Taksi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Menderes Taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Menderes Taksi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Menderes Taksi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Menderes Taksi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Menderes Taksi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Menderes Taksi Yorumları

  1. Bundan 10 yıl önce gece vakti dolmuşlar kapatmıştı ve menderes taksiyi aradım benden o zaman fırsat bu fırsat deyip cumaovasından özdereye 200 tl isteyen şöför arkadaş az şerefsiz değilsin…

  2. Şöförler hem hızlı hem sıcakkanlı baya memnun kaldım

Comments are closed.