Zeytin Fırın & Cafe

2
(1)

Zeytin Fırın & Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kasımpaşa, 250. Sk., Menderes – İzmir

Telefon : 0532 373 26 60

Zeytin Fırın & Cafe Yol Tarifi

Zeytin Fırın & Cafe

Zeytin Fırın & Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kasımpaşa, 250. Sk., Menderes – İzmir olan Zeytin Fırın & Cafe, işletmesine 0532 373 26 60 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Zeytin Fırın & Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Zeytin Fırın & Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Zeytin Fırın & Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Zeytin Fırın & Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Zeytin Fırın & Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Zeytin Fırın & Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Zeytin Fırın & Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Zeytin Fırın & Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Zeytin Fırın & Cafe Yorumları

  1. Lezzet ve tat olarak fena değil fakat diğer fırınlara ve kafelere göre çok pahalı olduğunu söylemek gerekiyor bir açıkçası ters servis şeklinde yapmışlar hizmet de pek yok

Comments are closed.