TCMB Naim TALU Eğitim Tesisleri

4.4
(80)

Özdere TCMB Naim TALU Eğitim Tesisleri Kampı fiyatları, kamp alanı olanakları, adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çukuraltı Mah. Sevgi Yolu Sk. No:76, Özdere – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş

Özdere TCMB Naim TALU Eğitim Tesisleri Kampı Yol Tarifi

TCMB Naim TALU EğitimTesisleri

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 80

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

TCMB Naim TALU Eğitim Tesisleri Yorumları

  1. Merkez Bankası çalışanı olarak böyle huzurlu, sakin, turistik bir tesisimiz olması bizler adına mutluluk verici. Özellikle çocuklu ailelerin tercihi olan tesis sadece merkez bankası çalışanlarına hizmet verdiği için güven konusunda da sıkıntı oluşturmuyor. Epey geniş bir alana kurulu olan tesis sessizliği, sakinliğiyle huzur veriyor.

  2. Gelen misafirlerin tüm konforu düşünülmüş, içerisinde mini golf ve tenis kortları dahil aklınıza gelmeyen tüm aktivite alanlarının bulunduğu minik bir tatil köyü diyebiliriz. Huzur bulabileceğiniz istisna yerlerden biri…

  3. Tesis çok güzel 5 yıldızlı otel ayarında. Yemekleri ve personelin titizliği ve yardımseverliği çok takdire şayandı. Denizi ve havuzu güzeldi.

  4. Dinlenmek için mükemmel bir yer deniz ve havuz mükemmel. Covid ve mesafeye dikkat ediliyor. Yemekler harika özellikle bas asciyi tebrik etmek gerek

  5. Sahilde yürürken gördüm, güvenlik görevlisi vardı. Hayırdır ne güzel yermiş burası, kimindir nedir diye sordum. Merkez Bankası tesisi dedi. Türk vatandaşıyım faydalanabilir miyim dedim. Maalesef personel olmalıymışım. Bu yıl tamamen kapalı imiş. Şu an boş yatıyor valla.

  6. Sadece Merkez bankası çalışanlarının girebildiği aynı seviyedekilerin buluştuğu bir tatil köyü, her şeyiyle muhteşem, uygun fiyatlı, güzel yemekli herkes için herşey düşünülmüş bir kamp, denizi kumsalı müthiş, balıklarla yüzüyorsunuz. Yayınladığım fotoğraflarda güzelliği gözler önünde, havuzları, ormanı, çamlık bahçesi, çocuklar için aktiviteleri, sineması, masa tenisi, badminton, futbol sahası, voleybol sahası, kumsal voleybol u havuz voleybol, golf sahaları daha yazamadığım bir çok aktiviteler.

  7. Gerçekten çok güzel bir tesis. Yani 5 yıldızlı otel havasında ve fiyatlar oldukça makul. Servis kaliteside fena değil.

Comments are closed.