Pizza Tomato Menderes

3.9
(92)

Pizza Tomato Menderes adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Caddesi, Yeni Kaymakamlık Yanı, No:17, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 782 52 82

Pizza Tomato Menderes Yol Tarifi

Pizza Tomato Menderes

Pizza Tomato Menderes İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Caddesi, Yeni Kaymakamlık Yanı, No:17, Menderes – İzmir olan Pizza Tomato Menderes, işletmesine (0232) 782 52 82 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pizza Tomato Menderes ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pizza Tomato Menderes yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pizza Tomato Menderes hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pizza Tomato Menderes ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pizza Tomato Menderes ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pizza Tomato Menderes için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pizza Tomato Menderes bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pizza Tomato Menderes sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 92

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pizza Tomato Menderes Yorumları

  1. Yarım saat önce burdaydım ve makarnayı sabahtan yapıp akşama kadar bekletiyorlarmış. Salata tavuk makarna menü söylemiştim. Beklettikleri için makarna kuruydu tavuk da menüdekiyle alakası yoktu resmen kıyma gibi kücük kücük tavuk parcaları getirdiler ve tavuktan çok deri vardı. Bi özür bile dilemediler ayrıca parasını da aldılar. Asla önermem

  2. pizzalar gayet güzel, zamanında teslimat İçin teşekkürler ????????

  3. ellerinize sağlık çok lezzetli pizzalarınız var herkes bence denemeli hizmetiniz için teşekkürler

  4. Yanmis pizzayi gonderdiler misafirede rezil olduk.bi daha soylemem artik

Comments are closed.