Ortaköy Plajı

4.3
(4)

Özdere Ortaköy Plajı yol tarifi, adres ve yorumları yer almaktadır. Ortaköy plajında şemsiye ve şezlong gibi ürünler ücretli mi? Kafe bar gibi yerler bulunuyor mu sorularınızın yanıtı burada.

Özdere Ortaköy Sahili plajına giriş ve kullanım ücretsizdir. Ücretli olarak şezlong ve şemsiye kiralamak mümkündür. Yürüme mesafesinde bakkal ve market bulunur ve ayrıca plajda kafeler mevcuttur.

Özdere Ortaköy Plajı Yol Tarifi

Ortaköy plajı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ortaköy Plajı Yorumları

  1. Plaj güzel ve geniş ana burada deniz 3-4 metre sonra derinleşiyor. Aniden boyunuzu aşıyor . Birde koy şeklinde olmadığı için hafif bir rüzgarda bile dalgalı oluyor. Yüzmeyi yeni öğrenenler için biraz tatsız eğlencesiz oluyor. Ama güneşlenmek için ideal..

  2. Geniş bir plaj ve temiz bir denizi var. Deniz ayakkabısı getirebilirsiniz. Küçük taşlardan bile rahatsız oluyorsanız.

  3. 1980’den beri burdayız. Kafa dinlemek, tertemiz bir denize girmek ve gerçekten dinlenmek isteyenler için biçilmiş kaftan…

  4. Mavi bayraklı plaj denizi öğleden sonra dalgalı kafe ve marketlere yakın şemsiye şezlong rahatça bulunulabilen uzun bir plaj.

  5. Özdere ücret ödemeden plaj keyfi yapabileceğiniz bir bölge. Belediye hizmeti yetersiz. Deniz öğleden sonraları genellikle dalgalı. Tercih edilir.

Comments are closed.