Matador Boat Trip

4.3
(35)

Matador Boat Trip adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacıfeyzullah, matador gezi teknesi, Güvercinada Cd., Kuşadası – Aydın

Telefon : 0532 461 38 89

Matador Boat Trip Yol Tarifi

Matador Boat Trip

Matador Boat Trip Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacıfeyzullah, matador gezi teknesi, Güvercinada Cd., Kuşadası – Aydın olan Matador Boat Trip, işletmesine 0532 461 38 89 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Matador Boat Trip ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Matador Boat Trip yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Matador Boat Trip hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Matador Boat Trip ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Matador Boat Trip ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Matador Boat Trip için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Matador Boat Trip bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Matador Boat Trip sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Matador Boat Trip Yorumları

  1. Macera aramayın güzel, güleryüzlü, temiz , kaliteli hizmet ..

  2. Bizi dolandırıcı başka bir turdan kurtarıp gemisine alan Ali kaptan ve ekibine sonsuz teşekkürler. Her şeyiyle 10 numara bir gün yaşattı

  3. Kişi başı 250 liraya tekne turu yaptık..Özdere tarafına götürdü.Ortalama bir tekne turu oldu bizim için.3 koyda duracağız denmişti.3.koy neresiydi anlayamadık.2 koyda yüzdük sadece.

  4. 11 Temmuz tarihinde Maydonoz Koyunda Matador isimli bir gemi sahilde giren insanların hayatını tehlikeye attı. Gemisini çok yakin bir sekilde yaklaştırarak yüzen insanların arasına daldı. Kıyıya 15 metre kadar yakindi. Bir, insanların tehlikeye atılmaması gerekiyor, o nedenle kıyılara bu kadar yaklaşamazlar. İki, bu plajların ve tekne turları kontröl altına alınmalıdır!!!

Comments are closed.