Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe

4
(70)

Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kemalpaşa, Atatürk Cd. No:34, Menderes – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe Yol Tarifi

Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe

Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kemalpaşa, Atatürk Cd. No:34, Menderes – İzmir olan Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 70

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Karasalihoğulları Çarşı Fırın Kafe Yorumları

  1. Bir akşam geldim buraya bir kutlama yapacaktık orada muzlu karamelli bir pasta yedim ve pastadan dolayı zehirlendim

    .

  2. Pastalarımız günlüktür dediler. Halbuki çarşamba gecesi fotoğrafını çekip beğendiğim yaş pasta cuma günü halen satıştaydı.

  3. Evime yakınlığı nedeniyle sürekli alışveriş yaptığımız fırından sabah tek kişilik pasta aldım. İçine mum ve yazı için kağıt koyabilir misiniz dediğimizde ancak 1 adet koyabilirim ama yazı kağıdını aslında bu pastalara koymuyoruz şeklinde bin dereden su getirircesine cevap veren, esnaflıktan nasibini almamış bir beyefendi ile karşılaştık. Bir daha asla ve asla alışveriş yapmam.

Comments are closed.