Kalemlik Orman Kampı

4.2
(54)

Özdere Kalemlik Orman Kampı fiyatları, kamp alanı olanakları, adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Sunulan Olanaklar

 • Bungalow ve Çadır Yerlerimiz ile Gece Konaklama İmkanı
 • Bölgedeki En İyi Şeflerinin Elinden Leziz Et ve Balık Restorantı
 • Tertemiz Mesire Alanı ve Piknik Masalarında Mükemmel Mangal Keyfi
 • Kum Plajı, Şezlong İmkanı ve Masmavi Denizi ile Eksiksiz Bir Yaz Tatili

Giriş Ücretleri

 • Günlük Yaya 1 Kişi : 15,00 TL
 • Motorsiklet : 20,00 TL
 • Otomobil Ve SUV (Mangal Dahil): 50,00 TL
 • Volkswagen (Transporter Tarzı) : 60,00 TL
 • Küçük Minibüs (16 Kişi) : Kişi Başı 15,00 TL
 • Büyük Minibüs (25 Kişi) : Kişi Başı 15,00 TL
 • Toplu Girişler De (50,100 Veya Fazlası) Kişi Başı Ücret : 15,00 TL

Konaklama Ücretleri

 • Çadır Yeri (Elektrik, Su Dahil) : 55,00 TL
 • Çadır Ücreti (Elektrik, Su Dahil) : 95,00 TL
 • Bungalov (Mutfaksız 1+1) : 250,00 TL
 • Prefabrik (Mutfaklı 1+1) : 300,00 TL
 • Küçük Karavan (Giriş, Yer, Elektrik Ve Su Dahil : 75,00 TL
 • Büyük Karavan (Giriş, Yer, Elektrik Ve Su Dahil : 115,00 TL

Adres : Çukuraltı Mh. Kalemlik Mevkii Özdere – Menderes / İzmir

Telefon : 0 (232) 797 42 02

Özdere Kalemlik Orman Kampı Yol Tarifi

özdere orman kampı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 54

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kalemlik Orman Kampı Yorumları

 1. 2021 şubat ayında kamp alanına 1 hafta süre ile misafir olduk. Kamp alanında görevli personelleride çok ilgili ve tecrübeli insanlar. başta kamp işletme müdürü Erhan bey ve sırasıyla görevli personelleri alaattin bey, gökhan (sarı) kardeşim ve adını bilmediğim diğer tüm çalışanlara şükranlarımı sunarım. Ben hayatım da bu kadar sabırlı, bu kadar sakin ve ilgili işletme çalışanı görmedim. hepsi birbirinden kıymetli ve değerli insanlar en ufak ve basit konu için bile deli divane oldular. Misyonları mutlu müşteri, mutlu işletme odaklı olmaları. kamp alanında karavanınız için elektrik (ah sınırsız) ve su gecelik konaklama fiyatına dahil. Özellikle çocuklu aileler için rahat ve huzurlu bir konaklama alanı. Tavsiye ederim!!

 2. Ailenizle gelebileceğiniz hem piknik hemde restaurant olan sadece girişte ufak bir ücret alan gerçekten doğa ile iç içe bir yer tam ailelik ve çift olarak gitmelik

 3. Rahatlıkla piknik yapılabilecek bir yer, duş ve market var. Araçla giriş 50 lira. Deniz çok güzel. İki farklı köy var bir taşlık yüzmek zor diğer yanda harika bir kumsal var. Aynı zamanda çadır kurabilirsiniz.

 4. Kalemlik kampı Özdere Cukuralti Planının geçtikten sonra büyük bir ormanlık alana sahip kamp alanı öncelikle görevliler kibar. İçeriye girdiğiniz zaman huzurlu bir atmosfer var. Sabah yürüyüşünuzu hem sahilde hem de ormanda yapabilirsiniz. Öncelikle kamp in kendine ait plaj yerinin olmaması olumsuz bir avantaj. Özellikle hafta sonu Izmır ahalisi buralara hücum ediyor. Halk olayı özellikle sabahları temiz olsada öğleye doğru suyun rengi kirleniyor ama dalgaları meşhur bu denizin kaldığımız hafta içinde dalgalar çok kuvvetliydi. Sabahları genellikle durulgan oluyor. Tuvaletleri günü birlikçilerin katılması ile daha da pis hale geliyor. Bakimli bir tuvalet beklemeyin. Duş aldığınız yerde hoş olmayan bir koku var. Market ise iyi durumda. Bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Koronavirus önlemlerine neredeydi kimse uymuyor kamp alanında lütfen dikkat edin.

 5. Ortam güzel ama işletme kötü tuvalet ve duşlar yetersiz tuvaletlerde musluklar düzgün çalışmıyor. Kamp için gittik araç giriş ücreti (50 TL) ve kamp ücreti (60 TL) verdik yani tek kişi 1 gece konaklama 110 TL kesinlikle karşılığını alamıyorsunuz. Pazar günleri günübirlikçiler geliyor ortalık mangal kokusu ve dumanından görünmüyor. Aşırı kalabalık oluyor sakin sessiz kamp hayal. Kendine ait plajı yok halk plajını kullanıyorsunuz. Doğal olarak iğne atsan yere düşmez o kadar kalabalık. Genel olarak orman güzel işletme sıfır.

 6. Mangal yerleri ve içinde et ve eksiklerinizi temin edebileceğiniz marketi var, duşlar yeterli ancak tuvaletlerin bakıma ihtiyacı var, kamp yerlerini içinde barındırıyor, sahili temiz, giriş ücreti araçla 50 tl, ayrıca kişi başı 15 tl alınıyor.

 7. 2020 yazı tecrübelerim şöyle, çadır yerleri 60,120 ve 200 TL ilk çadır yerleri mevcut.60 TL lik yerler denize uzak ve bayır yerler 200 TL lik özel bir yeri var 12 çadırlık orası güzel ama değer mi bence değmez nerelerde kamp kurdum ne manzaralar gördüm 200 lira cok. 120 TL ye çam ağaçlarının altında temiz bir yer sunuyor. Wc ler pis ve duş soğuk suyla alınıyor. Bir barı var ve bu bari bir çift işletiyor son derece güler yüzlü insanlar. Denize girmek için uygun yeri var ancak halk plajı ve bu plaj çok taşlık mutlaka deniz ayakkabısı alın. Şemsiye ve sandalyeyle eğlenebilirsiniz ancak otopark yok evlerin önüne koymak zorundasınız ve denize biraz yürümek zorunda kalabilirsiniz. Iyi eğlenceler.

 8. Yerleşke olarak gayet güzel çam ağaçlarının arasında geniş bir alanda çadırınızı kurabilirsiniz. Çadır ofisindeki genç elektrik ve ışık için kabloları hallediyor. Buzdolabı ortak kullanıma tabii. Genelde dolu oluyor ama iş görür. Sahille kamp alanı çok yakın yalnız mangal alanı çadır kampa dahil değil ama mangal alanı ekstra ücret ödemeden kömürünüzü hazir bir şekilde veriyor. Tuvaletler ve duşlar hijyen konusunda beklentinin altındaydı. Sabununuzu ve tuvalet kağidinizi alsanız iyi olur. Sıcak su imkanı maalesef. Sinek her yerde olduğu kadar dert etmeye değmez. Ücretler çadır başı alınıyor ve kurmak istenilen bölgeye gore değişiyor en düşük bie günlük çadır konaklama ücreti 60TL. Memnun kaldık yine gelmeyi düşünüyoruz..

Comments are closed.