İpekkum Plajı

3.9
(18)

Özdere İpekkum Plajı yol tarifi, adres ve yorumları yer almaktadır. İpekkum plajında şemsiye ve şezlong gibi ürünler ücretli mi? Kafe bar gibi yerler bulunuyor mu sorularınızın yanıtı burada.

Özdere İpekkum plajına giriş ve kullanım ücretsizdir. Ücretli olarak şezlong ve şemsiye kiralamak mümkündür. Yürüme mesafesinde bakkal ve market bulunur ve ayrıca plajda kafeler mevcuttur.

Özdere İpekkum Plajı Yol Tarifi

ipekkum plajı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

İpekkum Plajı Yorumları

  1. Deniz sığ 150 metrede anca derinleşemeye başlıyor. Çocuklu aileler için ideal. Macera arayan gençler aradığını bulamayabilir. Aileler için uygun bir yer. Duş, wc plajda yok fakat plaja yakın kamp yerleri var oraları kullanabilirsiniz.

  2. Denizi kumu çok güzel küçük çocuklar için iyi ancak denizi çok sığ. ne kadar giderseniz gidin dizi geçmiyor. yüzme bilenlerin asla yüzemeyeceği bir yer sadece küçük çocuklar için iyi. etrafta da yemek yenecek bir yer yok. her şeyi evden götüreceksiniz ona göre gidin

  3. Şezlongların tanesi 35 tl idi. su ve kum cok güzeldi ve ayağınıza nadir taş batıyor. Soyunma kabini ve tuvaletler kötüydü. Sakin bir ortam herkes kendi kafasında. Ailecek gidilebilir Mangal yasak dışarıdan yemek içecek getirmek serbest , ayrıca kendi yemek menüleri var.

  4. İpekkumun sığ oluşu ve kum oluşu çok güzel. Ama giriş kısmı evlerin olduğu yer deniz kısmı sahil çöp poşetleri ile doluydu denizin içinde bir sürü çer çöp vardı. O yüzden rahatsız olup kalktık. Akvaryum koyunu tavsiye ederim hemen derinleşiyor ama cam gibi suyu var. Ve tek çöp yok.

  5. İpekkum plajı çok güzel! Rüzgar kuzeyden esiyorsa dalgasız, deniz oldukça sıcak, sarı kumlu upuzun estetik görünümlü bir plaj. Şemsiye şezlong kiralayabileceğiniz tesisler var, şemsiyeler delikli salıktan yapılma. Kendi şemsiye şezlongunuzu da koyabiliyorsunuz. Kıyı otelin önündeki restorandan bangır bangır disko müziği çalınıyor bütün gün. Otopark, ancak restoranın özel otoparkı varsa mevcut.

Comments are closed.