Dominos Pizza

3.7
(207)

Domino’s Pizza adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kasımpaşa, Atatürk Cd. No:121/B, Menderes – İzmir

Telefon : (0232) 242 56 00

Domino’s Pizza Yol Tarifi

Domino’s Pizza

Domino’s Pizza İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kasımpaşa, Atatürk Cd. No:121/B, Menderes – İzmir olan Domino’s Pizza, işletmesine (0232) 242 56 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Domino’s Pizza ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Domino’s Pizza yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Domino’s Pizza hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Domino’s Pizza ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Domino’s Pizza ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Domino’s Pizza için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Domino’s Pizza bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Domino’s Pizza sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 207

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dominos Pizza Yorumları

  1. Her zamanki gibi soguk tavırlar, lezzetsiz ve içi boş pizzalar. Berbat.

  2. Menderes şubenizin hemen arka sokağında oturuyorum 3- 4 dkkalık yürüme mesafesine buz gibi geldi siparişlerimiz!! Kampanya günlerindeki yoğunluğunuzu anlaya biliyorum ama bı arka sokağa da siparişimizin 50 dkka da gelmesi ve buz gibi gelmesini anlayamıyorum !!

  3. Bol malzemos sipariş ettik ama gelen pizzalar normal pizza olarak geldi,pizzalar buz gibiydi üstündeki kaşar bile donuktu rezalet verdiğimiz para ile daha iyi pizzalar yemiştim başka markalardan kesinlikle yediğimiz pizzalardan tat alamadık tek iyi yanı hızlı teslimat…

Comments are closed.