Özdere Dolmuş Saatleri

3.3
(71)

İzmir Özdere arası dolmuş saatleri bilgileri aşağıda detaylı olarak yer almaktadır. İzmir Özdere arası dolmuş ile ulaşım için Otogar’ dan kalkan dolmuşları kullanmalısınız. İzmir Otogar Özdere dolmuş saatleri ve güzergâhları için aşağıda yer alan tablomuzu inceleyebilirsiniz.

İzmir Otogar Özdere arası çalışan dolmuşlar Gaziemir üzerinden devam etmektedir ve Gaziemir Migros önünde durakları yer almaktadır. İzmir’ in farklı ilçelerinden Özdere’ ye ulaşmak için Gaziemir’ e gelerek Özdere minibüslerine buradan da binebilirsiniz. Bornova, Urla, Karşıyaka, Üçyol, Buca, Yeşilyurt ve İzmir semt garajı gibi tüm bölgelerden Gaziemir’ e gelerek Özdere dolmuşlarına binebilirsiniz. Ortalama yarım saat içinde yeni dolmuş gelmektedir. İzmir garaj Özdere minibüs seferleri için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

İzmir Otogar Özdere Dolmuş Saatleri

İzmir Özdere İlçesi ile İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali ( İzotaş ) arasında çalışan dolmuşların hareket saatleri ve ücretlerini aşağıda bulabilirsiniz.
İzmir Otogar Peron No :139

Otogar Özdere Dolmuş Saatleri
Otogar’dan İlk Dolmuş : 06:45
Otogar’dan Son Dolmuş : 19:20

Özdere Otogar Dolmuş Saatleri
Özdere’den İlk Dolmuş : 06:30
Özdere’den Son Dolmuş : 18:50

Not : Minibüs saatleri ve ücretleri bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler anlık olarak değişiklik gösterebilir. Lütfen bu bilgileri teyit etmeden kullanmayınız.

Özdere otobüs saatleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

özdere dolmuş saatleri

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.