Çukuraltı Halk Plajı

4.3
(15)

Özdere Çukuraltı Halk Plajı yol tarifi, adres ve yorumları yer almaktadır. Çukuraltı halk plajında şemsiye ve şezlong gibi ürünler ücretli mi? Kafe bar gibi yerler bulunuyor mu sorularınızın yanıtı burada.

Özdere Çukuraltı halk plajı giriş ücreti yoktur. Plaj herkesin kullanımına ücretsiz olarak açıktır. Plaj içinde belediye ve özel işletmelerden şemsiye ve şezlong kiralamam mümkündür. Plaj yakınında yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz çok sayıda bakkal, market ve kafe bulunmaktadır. Play oldukça uzun ve geniştir. Bu yüzden en yoğun zamanlarda bile sıkışıklık yaşanmamaktadır. Bölgenin en büyük plajı olan Özdere Çukuraltı Plajı en çok tercih edilen plajlar arasındadır.

Özdere Çukuraltı Halk Plajı Yol Tarifi

Özdere Çukuraltı Halk Plajı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Çukuraltı Halk Plajı Yorumları

  1. Denizi sığ ve berrak sayılır. Dalgası yok denecek kadar az. Belinize kadar girdiğinizde sıcak ama birden soğuyor. Ayağınızı ısıran küçük balıklar mevcut. Deniz tabanında taş yok bu arada. Halk için ayrılan kısım bana dar geldi açıkçası. Wc, duş ve kabin imkanı 2 TL ücretle çarşı içinde bulunuyor olsa da hijyen açısından pek tatminkar değil. Öğleye doğru kalabalıklaşıyor ve kurulan şemsiye ve şezlonglar neredeyse iç içe adım atacak yer dahi olmuyor. Çarşı esnafı yoldan çeviriyor kötü bir niyetleri yok bence sadece şezlong, şemsiye kiralamak için diye düşünüyorum.

  2. Ailece gidilebilecek, marketi yemek yerleri, belediyeninde cafesi olan geniş kum plajlı bir yer.

  3. Ekim ayının sonlarında hafta sonu gittim. Sakindi çok güzel kumu var. Belediyeye ait sanırım sezonda giriş ücretli galiba. Balık tutanlar ve kahvaltı için gelenler vardı.

  4. Denizi temiz ve sığ, rüzgar genellikle az esinti şeklinde rahatsız etmiyor. Çocuklu aileler için ideal. Belediyeye ait Arkadaş kafe var 2 şezlong 1 şemsiye 30 TL gayet uygun. Yeme içme ihtiyacınızı burada karşılayabilirsiniz fiyatlar makul. Kafenin 8 kendi şemsiye ve sandalyenizle oturabileceğiniz alanda var, ancak burada özel şemsiye kiralamada yapılıyor. Hemen arkasında büfelerde var. Ücretsiz duş ve wc imkanı var, genel olarak temiz. Ulaşım konusunda ister Gaziemir migros un önünden kalkan dolmuşlarla, ister belediye otobüsüyle cumaovasından aktarmalı ulaşabilirsiniz. Plajın hemen üst tarafında otobüs durağı var takribi 500 mt. aşağıda kalıyor plaj. Aracınızla Menderes üzerinden Gümüldür’e oradan da Özdere’ ye ulaşabilirsiniz. Aracınızı park etmek için sokak aralarını kullanabilirsiniz. Özel otoparkda var, ama boşuna ücret vermenize gerek yok. Hafta sonu kalabalık oluyor, hafta içi gitmenizi tavsiye ederim. İyi eğlenceler

Comments are closed.