Çoban Yıldızı Tekneleri

3.1
(64)

Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacıfeyzullah, Güvercinada Rıhtımı, Kuşadası – Aydın

Telefon : 0532 454 83 61

Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri Yol Tarifi

Kuşadası Tekne Turu - Çoban Yıldızı Tekneleri

Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacıfeyzullah, Güvercinada Rıhtımı, Kuşadası – Aydın olan Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri, işletmesine 0532 454 83 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kuşadası Tekne Turu Çoban Yıldızı Tekneleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 64

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Çoban Yıldızı Tekneleri Yorumları

  1. Saat 10 da başlayan tur 16 da sona erdi. İlk koyda yarım saat mola verip sonrasında öğle yemeğine geçildi. Yemekte tavuk şinitzel, soslu makarna ve 2 salata ve pet bardakta içecek. Sonrasında 2 koyda daha yüzmek için demirliyor (30- 40 dk süre). Koylar çok küçük ve çakıl ve taşlı; Kesinlikle deniz ayakkabısı getirin.son koyda plaj hiç yok . Su temiz ancak çok soğuktu. Teknenin adı çobanyıldızı 2 ve tekne güzel ve temizdi. Çok kalabalık değildi sezon sonu olmasından kaynaklanıyor olabilir. Mürettebat kibardı. Anlatıldığı gibi zorla satış ya da foto çekimi görmedim. Dışarıdan bir şey getirenlere karşı bir olumsuzluk görmedim. Fiyatlar biraz yüksek örn dondurma 20 TL idi. Ancak onu da normal kabul etmek gerekiyor. Yıldız kırmamın sebebi turun kısa ve rotanın güzel olmaması. Bir Fethiye değil :)).

  2. 20 Haziran da denedik, kiminden 200 kiminden 250 ücret almışlar.Koylardan söyledikleri gibi değil erkence ayrıldılar.Piliç köfteden bir adet BİM in şnitzelinden de bir adet az salata 30 gram makarnadan oluşan yemek ve plastik en küçük bardaktaki cola ya da fantayla günü geçirdik..Bize servis yok kendiniz gelin karşıdaki otoparktan faydalanabilirsiniz dendi otopark 40 lira..Gördük ki otellerden servisle insanları almışlar, kaldı ki otelimiz Kadınlar Denizinde yani Şehir merkezinde..Aklı olan en azından bu arkadaşlarla gelmesin, jiç tavsiye etmem.Koylardan erken aytılınca vakit dolsun diye boşuna tur atıp durdular.

  3. Karşılaştığım en kötü tekne turuydu. Aşırı kalabalık, aşırı pahalı. Sdece ticarethane. Müşteri memnuniyeti hiç önemli değil. Yemek servisinden üç dakika önce istediğim için küçük plastik bardaklara koydukları içecekten almama izin vermediler. Turist dolandırıcılığındn başka birşey değil gitmeyin.

  4. Rezervasyon için 1 hafta önce aradım 1 gün önce arayın dediler. 1 gün önce aradım yer yok dediler… Gerisini siz düşünün…

Comments are closed.