Akvaryum Plajı

4.6
(5)

Özdere Akvaryum Plajı yol tarifi, adres ve yorumları yer almaktadır. Akvaryum plajında şemsiye ve şezlong gibi ürünler ücretli mi? Kafe bar gibi yerler bulunuyor mu sorularınızın yanıtı burada.

Özdere Akvaryum plajına giriş ve kullanım ücretsizdir. Ücretli olarak şezlong ve şemsiye kiralamak mümkündür. Yürüme mesafesinde bakkal ve market bulunur ve ayrıca plajda kafeler mevcuttur.

Özdere Akvaryum Plajı Yol Tarifi

Akvaryum Plajı

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Akvaryum Plajı Yorumları

  1. Ben buradan çok memnun şekilde ayrılıyorum. buranın sahilini beğendim. Plajda işletmelerin şezlongları var ücretli. Ev sahiplerinin bırakmış olduğu şemsiyeler var hafta sonu gelip kullandıkları onlardan boş görünce kullanabilirsiniz. Bu dediğim yerler için kimseye ücret ödemiyorsunuz. Gelip çadır kuran birçok kişi vardı. Biraz aşağı doğru gidince soyunma kabini, tuvalet, duş yeri var. Ben hafta içi gittim ve çok fazla yoğunluk görmedim. Deniz temiz. Kum olan plaj da var taş olan plaj da var. Denizin tek kötü yanı aniden derinleşmesi. Biraz ilerleyeyim deyince bi bakıyorsunuz ki aniden derinleşmiş. Ürkmez de birçok market mevcut. Alışveriş için kolaylık sağlıyor.
    Yemek sepetinden sipariş vermek istedim ama buraya servis yapılmadığını öğrendim. Kaldığım yerin yakınında bir yeri arayıp sipariş verdim kısa sürede getirdiler. Gaziemir den dolmuşlar ile ulaşım mevcut. Fırsatı olan imkanı olan varsa gelecekse düşünmeden gelsin.

  2. Gayet temiz denizi var. Kalabalık cumartesi olmasına rağmen çok değildi (umduğumdan azdı diyelim). Denizi 3 metre sonra boyu geçiyor. İlk kısımda hızlı derinleşiyor çocuklu ailelere sıkıntı çıkarabilir ancak ufak yeğenim çok beğendi denizini. Güzel yönlerinden birisi de ufak çakılı olması bu sayede iri taşlık yer gibi denizde ayak kaymıyor ve kumlu yerdeki gibi de her tarafınıza kum yapışmış olmuyor. Öğleden sonrası rüzgarlı dikkat edin. Tek sıkıntısı otoparkı.

  3. Denizi düz olduğunda tadından yenmiyor sabah saatlerinde gidip yüzmek ayrı bir keyifli hemen derinleşen denizi var

  4. Sabah akvaryum gibi dalga yok ve çok temiz. Öğleden sonra dalgalı genelde deniz bulanıklaşıyor haliyle. küçük çocuklu aileler dikkatli olmalı birden derinleşiyor. Çocuklu aileler derin olmayan yakındaki ipekkum plajını tercih etmeli bence…

  5. Belediye bu bölge de hiç aktif değil. Defalarca kendilerine bu sahilde ki sorunları kendilerine dile getirmemize rağmen hiç bir çözüm üretmediler ve bu problemleri kasıtlı olarak çözmeyerek sahil kesiminde bulunan işletmelere (cafe, pansiyon, otel, restorant v.b) insanları mahkum bırakıyorlar.

  6. Buraya yolum şansa düştü, denizi taşlı, berrak ve temiz. Tavsiyem erken gidip, kalabalıklaşmadan ve insan yoğunluğu oluşmadan deniz keyfinizi sürmek. Kalabalıklaşınca yada öğleden sonraya doğru çıkan rüzgar keyif kaçırıyor, deniz kirleniyor.

Comments are closed.